(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Atatürk Büstü ve Kaidesi Fiyatları

Atatürk Büstü ve Kaidesi

Atatürk Büstü ve Kaidesi 003

Atatürk büstü ve kaideleri üreten firmamız aynı zamanda bayrak direği sektöründe de imalatımız bulunur. Yıllardır Atatürk büstü ve Kaidesi, Bayrak Direği, Paslanmaz Korkuluk, Cam Korkuluk, Abdesthane Oturağı gibi ürünlerde firmamız bu sektörlerin lideri konumundadır.

Atatürk Büstü ve Kaidesi Fiyatları

Atatürk Büstü ve Kaidesi üreten firmamız ürettiği ürünlerde de uygun fiyat kaliteli ürün fikrini benimsemiştir. Ürettiğimiz büstler hem kaliteli hem de piyasada ki en uygun fiyatlarıdır.

Atatürk Büstleri fiyatları ve özellikleri ; büstler polyester olup dış mekanda ve iç mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Polyester yapısıyla yağmur ve kış şartlarına dayanıklıdır ve dış mekan şartlarına  göre boya kullanılmıştır. Okul, iş yeri, kurum gibi yerlerde büstlerimiz tercih edilebilir. Atatürk büstleri genelde anaokulları yada sürücü kursları tarafından tercih edilmektedir.

Atatürk Büstü ve Kaidesi Modelleri

Atatürk Büstlerinin ve kaidelerin farklı modelleri vardır. Atatürk büstleri okullarda, iş yerlerinde, devlet kurumlarında, anaokullarında kullanıldığı için ve bu yerler farklı mekan özellikleri taşıdığı için her mekana uygun Atatürk Büstü lazımdır.

Örneğin 50 cm Atatürk Büstü büyük bahçeli devlet kurumlarında çok küçük kalacağı için uygun değildir. Bu sebepden dolayı büyük bahçeli mekanlarda daha büyük boy atatürk büstü kullanılmalıdır. Bu tip küçük büstler daha çok ana okulu ya da ehliyet kursu gibi mekanlarda kullanılabilir. Hem boyutu hem rengi hem de kalitesi ile bu mekanlara en uygun büstleri Atatürk Büstleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Atatürk Maskı

Atatürk Maskı 002

Büste uygun olmayan mekanlarda ise Atatürk maskı kullanılabilir. Çünkü büst koymak için bir kaide lazımdır bu kaideye uygun yer olmayan mekanlarda Atatürk maskı duvara asılabilir. Hem yer kaplamaz hem de Atamızı anmamız için uygun mekanımız olmasa da duvara asarak bu görevi yerine getirebiliriz. Atatürk maskı ile beraber Atatürk köşesi, Atatürk’ün vecihi sözleri ile güzel bir Atatürk köşesi hazırlayabilir heme Atamızı anıp hem de güzel bir görüntü oluşmasını sağlayabiliriz.

Bu ürünleri online sitemizden alıp hem ürünlerimize bakabilir hemde kolay bir şekilde ödeme ile ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Online mağaza için tıklayın.

About the author

Leave a Reply