(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Cam Korkuluk

Cam Korkuluk KromÇelik-04

Cam Korkuluk

Ev, işyeri v.b. gibi yerlerde giderek cam korkuluk sık kullanılmaya başlanmıştır. Merdivenlerden çıkarken e veya balkon etrafında olsun, cam korkuluklar estetik açıdan hoş bir görüntü sunar. Çevrenizdeki manzarayı engellemez ve camdan görebilirsiniz.

Cam korkulukları ev sahiplerine çok çekici kılan şey, hem dayanıklı hem güvenilir hem de görüntü itabarı ile şık bir görüntü sağlamasıdır. Tabii ki zamanla, özellikle korkuluklar dışarıdaysa kirleneceklerdir. Ancak düzenli bir temizlik sağlanırsa, uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanmaya devam edersiniz.

Size yardımcı olmak için, cam korkuluk modellerimiz burada.

Su lekeleri ve çizgiler

Su lekeleri ve çizgiler muhtemelen camın temiz tutulmasının en sinir bozucu kısımlarından biridir. Yağmur yağdığında ya da su sıçradıktan sonra dış mekan cam korkuluklarında su lekelerini görebilirsiniz. 

Su lekelerini ve çizgileri önlemek için, cam için özel olarak üretilmiş cam ürünleri ile cam korkulukları yıkayın veya sirke ve suyun eşit parçalarını bir sprey şişesinde karıştırın. Suyu emecek temiz bir bezle silin.

Toz ve kir

Toz ve kir, korkulukların kirlenmesini ve kötü bir görüntü oluşturmasını sağlar. Ne yazık ki, bu kaçınılmazdır. Evinizin içindeki tozlar cam korkuluklara bulaşabilir. Dışarıda, fırtına ya da rüzgarlı olduğunda da kir camlara bulaşacaktır.

Neyse ki bunları temizlemenin kolay bir yöntemi vardır, toz ve kirli cam korkulukların temizlenmesinib en kolay yolu: Yumuşak, kuru bir bez, toz ve kiri kolayca temizler, net ve berrak camı ortaya çıkarır.

 

Cam korkulukların temizliği zor mudur?

Korkulukları camın temizlenmesi tipik olarak zor bir görev değildir. Bununla birlikte, ondan uzun süre boyunca camı yepyeni görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cam Korkuluk KromÇelik-01
Cam Korkuluk KromÇelik-02
Cam Korkuluk KromÇelik-03