(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Bayrak Direği

Bayrak Direği

Bayrak Direği

Paslanmaz Bayrak Direği,Bayrak direkleri birçok ebatta olabilir, bu yüzden binanızın büyüklüğüne, bulunduğu yere, kullanıma ve estetiğe en uygun olanı seçmek isteyeceksiniz. Bayrak Direği seçimlerinizi gözden geçirdiğinizden emin olun, böylece ihtiyaçlarınız için doğru bayrak direğini alabilirsiniz.

Bayrak direğinizin konumuna karar verdiğinizde, yer altı ve havai hatlar, büyümeye devam edecek ve bayrağınıza müdahale edecek ağaçlar da dahil olmak üzere düşünülmesi gereken faktörler vardır.

Bayrak direği hazır hale gelmesi için seçtiğiniz bayrak direği için bir delik kazılarak işe başlanır. Delik genellikle bayrak direğinin uzunluğunun yüzde on’udur.

Şirket, deliğin ortasında bir zemin kovanı yerleştirecek ve etrafına ıslak beton dökecektir. Daha sonra bayrak direği zemin kovanına yerleştirilir. Bayrak direğinizi sabitlemek için kuru kum yere dökülecektir.

Şimdi KromÇelik Bayrak Direği ürünleri için tıklayın.

Aldığım paslanmaz bayrak direği ilerleyen zamanlarda paslanır mı?

Paslanmaz çelik, genel olarak en az% 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinir. Bu materyal, normal metallere kıyasla leke ve pas yapmayan belirli özelliklere sahiptir.
Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Bu, alıcıları yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile uygun sınıf malzeme, doğru montaj şekli ve zamanında yapılacak bakım ile paslanma veya leke sorunundan kurtulunabilir.

Bayrak Direği Fiyatları
Galvanizli Bayrak Direği