(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Atatürk Büstü, Atatürk Maskı ve Atatürk Kaidesi

Atatük Büstü

Okula, Kuruma, İş Yerine Atatürk büst‘lerini uygun fiyatlarla üretiyoruz.

Modellerimizi incelemeden karar vermeyin. Eğer okul için arıyorsanız Atatürk büstü sizin için en uygun seçenek olacak. Atatürk Büstleri kimi zaman okullarda kimi zaman iş yerlerinde Atamızı olan saygımız göstermek için kullanılır. Atatürk Maskı veya dilerseniz Atatürk Kaidesi  de okullarda iş yerlerinde kullanılabilir. Buna bağlı olarak Atatürk büstü konusunda siz yardımcı olabilecek en uygun firma Krom Çelik’dir. Krom Çelik olarak atatürk büstü, atatürk kaidesi, atatürk maskı üretebiliyoruz.

Atatürk Büstü Fiyatları imalatımızda kalitemizi yansıtabilmek ve siz müşterilerimize uzun ömürlü sunabilmek adına çabalıyoruz.

 

Atatürk Maskı

Atatürk Maskı; okul, kamu kuruluşları ve özel kurumlar olmak üzere her türlü mekanda ulu önderimizin anısını yaşatmak ve ona duyulan saygıyı göstermek için odamızın veya ofisimizin başköşesinde yer alır.

Atatürk Maskımız 05 mm polyesterden imal edilmektedir. İç veya dış mekanlar için uygundur. Yağmur, kar, dolu gibi hava şartlarına dayanıklıdır, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen malzemeden üretilmektedir. Firmamızda tamamen yerli hammadde kullanılarak üretim yapılır. 28 cm, 40 cm, 60 cm gibi seçenekleri mevcuttur. Sitemizden Atatürk Maskı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Atatürk Kaidesi ve Büstü

Üretici firmadan Atatürk Kaidesi; İstanbul Anadolu yakasında bulunan fabrikamızda ürettiğimiz Atatürk Kaidesi Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapıyoruz.

Atatürk Kaidesi dilediğiniz Atatürk Veciz sözleri yazılarak hazırlanabilmektedir. Atatürk kaidesi dış mekana uygundur, yağmur, dolu ve kardan etkilenmez. Yıllarca bakım gerektirmeden ilk günkü özelliğini korumaktadır.

About the author

Leave a Reply