(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Paslanmaz Kapı

Paslanmaz Kapı 02

Paslanmaz Kapı

Paslanmaz kapılar, dünyanın dört bir yanında güvenliğin temelidir. Dayanıklılık ve işlevselliği en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar iyi bir güvenlik çözümüdür.

Bununla birlikte, paslanmaz kapılar, sadece güvenlik için değil, çeşitli uygulama alanlarında bulunabilir. Dayanıklılık ve direnci nedeniyle atık su arıtma tesisleri,  gıda işleme tesisleri gibi ortamlar için idealdir. Laboratuvarlar ve müzeler gibi temiz kalması gereken ortamlarda da bulunabilirler. Bununla birlikte, paslanmaz çeliğin hatları estetik açıdan cazip gelmesini sağlar, bu yüzden iş merkezlerinde, otel lobilerinde, finans merkezlerinde ve toplu taşıma istasyonlarında kullanımı yaygındır.

Paslanmaz kapıların dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü, bir kapı için uzun ömürlü kullanım sağlar ve ekstra bir masraftan sizi kurtarır.

Paslanmaz Kapı ürünlerimiz için tıklayın.

Aldığım paslanmaz kapı ilerleyen zamanlarda paslanır mı?

Paslanmaz çelik, genel olarak en az% 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinir. Bu materyal, normal metallere kıyasla leke ve pas yapmayan belirli özelliklere sahiptir.
Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Bu, alıcıları yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile uygun sınıf malzeme, doğru montaj şekli ve zamanında yapılacak bakım ile paslanma veya leke sorunundan kurtulunabilir.

Paslanmaz Kapı 01
Paslanmaz Kapı 04
Paslanmaz Kapı 03