(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Paslanmaz Halatlı Korkuluk

Paslanmaz Halatlı Korkuluk 03

Paslanmaz Halatlı Korkuluk

Paslanmaz halatlı korkuluklar eviniz için veya iş yeriniz için şık ve modern bir görünüm yaratmak için harika bir seçenek olabilir.

Kapılar, Oturaklar, Korkuluklar ve cam Korkuluklar dahil olmak üzere çeşitli paslanmaz ürünler sunuyoruz. Bu ürünler komple paslanmaz dan ve korkuluklara  uygun bir şekilde üretilmiştir.

Paslanmaz halatlı korkuluklar, daha modern bir görünüm vermek için ve standartların dışına çıkmak için en uygun üründür. Paslanmaz çelik, zarif görünümlüdür ve temizlenmesi çok kolaydır.

Paslanmaz ürünlerimizin çeşitliliği çoktur, istediğiniz kadar çok farklı modellerle beğendiğiniz bir paslanmaz halatlı korkuluğu sizin için üretebiliriz.

Paslanmaz halatlı korkuluklarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi arayın veya paslanmaz halatlı korkuluk ürünlerimize bakınız.

Aldığım paslanmaz halatlı korkuluk ilerleyen zamanlarda paslanır mı?

Paslanmaz çelik, genel olarak en az% 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinir. Bu materyal, normal metallere kıyasla leke ve pas yapmayan belirli özelliklere sahiptir.
Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Bu, alıcıları yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile uygun sınıf malzeme, doğru montaj şekli ve zamanında yapılacak bakım ile paslanma veya leke sorunundan kurtulunabilir.

Paslanmaz Halatlı Korkuluk 01
Paslanmaz Halatlı Korkuluk 02
Paslanmaz Halatlı Korkuluk 04