(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Cami Oturağı

Cami Oturağı KromÇelik

Cami Oturağı

Cami Oturağı

Cami Oturağı, ömür boyu sürecek şekilde tasarlanmış bir şadırvanlar için en uygun oturaklardır. Paslanmaz Cami Oturağı, abdesthaneler de şadırvanlar da kullanılabilir. Eğer bir cami oturağı alacaksanız o ürünün sağlam kalite paslanmaz olmasına dikkat etmelisiniz. Abdest alırken sıçrayan sular kalitesiz bir cami oturağı için hemen paslanmaya sebep olur. Bu da ayrıca bir masraf ve ayrıca tekrar bir iş demektir. Bundan dolayı paslanmaz cami oturağı alırken dikkat edilmesi gereken şey; ürünün kaliteli olması ve sağlam kalite paslanmazdan yapılmasıdır. Krom Çelik olarak size ömür boyu kullanılabilecek sizi masraftan kurtaracak cami oturakları sunuyoruz.

Cami Oturakları

Krom Çelik cami oturağı paslanmaz 304 kalite borudan yapılmaktadır. Böylelikle su ile çok temas edeceği şadırvanlarda uzun yıllar kullanılabilir. Cami oturakları paslanmazdan dayanıklı bir şekilde abdesthanelerde kullanılabilir. Üzerinde ahşap veya verzalit, kare veya yuvarlak seçenekleri vardır. Cami oturağı kaliteli olmasının yanında şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

Cami Oturağı Modelleri

Başta da belirttiğimiz gibi cami oturaklarında en çok giden modeller ahşap ve verzalittir. Suya dayanıklılığı ile biraz daha iyi olması sebebi ile verzalit en fazla satılan oturak türüdür.
Cami oturağı ürünlerimiz için tıklayınız.

Aldığım paslanmaz cami oturağı ilerleyen zamanlarda paslanır mı?

Paslanmaz çelik, genel olarak en az% 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinir. Bu materyal, normal metallere kıyasla leke ve pas yapmayan belirli özelliklere sahiptir.
Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Bu, alıcıları yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Ancak daha gerçekçi bir açıklama ile uygun sınıf malzeme, doğru montaj şekli ve zamanında yapılacak bakım ile paslanma veya leke sorunundan kurtulunabilir.

Cami Oturağı 01
Cami Oturağı Fiyatları
Paslanmaz Cami Oturağı