(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Hizmetler

Paslanmaz Korkuluk Modelleri-04

Paslanmaz Korkuluklar, ömür boyu sürecek şekilde tasarlanmış modern, doğrusal bir görünüme sahiptir. Paslanmaz korkuluk, merdivenler, balkonlar ve dış mekan zeminleri için ideal olan, son derece dayanıklı ve az bakım gerektiren bir hizmet sunar.

Cam Korkuluk KromÇelik-01

Ev, işyeri v.b. gibi yerlerde giderek cam korkuluk sık kullanılmaya başlanmıştır. Merdivenlerden çıkarken e veya balkon etrafında olsun, cam korkuluklar estetik açıdan hoş bir görüntü sunar.

Galvanizli Bayrak Direği

Bayrak direkleri birçok ebatta olabilir, bu yüzden binanızın büyüklüğüne, bulunduğu yere, kullanıma ve estetiğe en uygun olanı seçmek isteyeceksiniz. Seçimlerinizi gözden geçirdiğinizden emin olun, böylece ihtiyaçlarınız için doğru bayrak direğini alabilirsiniz.

Paslanmaz Cami Oturağı

Cami Oturağı, ömür boyu sürecek şekilde tasarlanmış bir şadırvanlar için en uygun oturaklardır. Paslanmaz Cami Oturağı, abdesthaneler de şadırvanlar da kullanılabilir. Eğer bir cami oturağı alacaksanız o ürünün sağlam kalite paslanmaz olmasına dikkat etmelisiniz.

Paslanmaz Bariyer 03

İnsanlar Paslanmaz Bariyer satın almayı her zaman düşünürler ve bunu düşününce büyük bir endişe gelir: Acaba aldığım paslanmaz bariyer paslanıyor mu? Evet, bunun doğru olabileceğini biliyoruz ama bu durumda değil. Çünkü KromÇelik tarafından sağlanan tüm paslanmaz korkuluklar paslanmaz çelikten imal edilir. 

Paslanmaz Halatlı Korkuluk 02

Paslanmaz halatlı korkuluklar eviniz için veya iş yeriniz için şık ve modern bir görünüm yaratmak için harika bir seçenek olabilir.

Paslanmaz Kapı 03

Paslanmaz kapılar, dünyanın dört bir yanında güvenliğin temelidir. Dayanıklılık ve işlevselliği en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar iyi bir güvenlik çözümüdür.

Paslanmaz Saçak 04

………..

………..

………..

…………