(0 216) 420 73 59 -(0 533) 412 09 24 Dudullu OSB Esenşehir Mah. Emekyemez Sk. No:25 Ümraniye/İstanbul

Şadırvan Oturağı

ŞADIRVAN OTURAĞI

CAMİ OTURAĞI

Abdesthane oturağı ve paslanmaz konusunda yılların bilgi ve birikimi ile kendisini kanıtlamış olan firmamız, piyasada yapmış olduğu abdesthane oturağı ile göz doldurmakta ve beğeniyle izlenmektedir. Şadırvan oturağı birinci sınıf malzeme ve işçilik prensibi ile çalışmaktayız. Şadırvan oturağı kalitesi tedarikçi ve çözüm ortaklarımızla birlikte aldığımız sorumluluktur ve müşterilerimiz bizi tercih etmelerinde önemli bir etkendir.

Şadırvan oturağı tercihinde dikkat edilmesi gereken konu ibadet edecek insanlara abdest alma süresi içinde huzurlu bir ibadetin başlangıcını sağlamak olmalıdır.

Abdesthanelerde tercih edilen malzemeler gelecek nesillere de kalacak şekilde olmalıdır. Bunun için cami oturakları birinci sınıf malzemeden ve kaliteli olarak üretiyoruz.

Bilgi ve birikimimizle ürün – hizmetlerimizi kendi tesislerimizde ve kendi profesyonel kadromuzla üretim yapıp satıyoruz. Ürünlerimiz 304 çelik malzemeden ve ahşap yada werzalit oturma tablası ile veriyoruz. Abdesthane oturağı fiyat olarak piyasanın en uygunudur. Uygun fiyatlı abdesthane ve şadırvan oturağı fiyatının uygun olması ile kötüdür şeklinde sizi yanıltmasın biz üreticiyiz ve aracısız satıyoruz uygun satıyoruz.