Paslanmaz Küpeşte

  Paslanmaz Küpeşteci - Teras Korkuluğu - Alüminyum Küpeşteci - Paslanmaz Çelikçi - Modern Merd...

 • Paslanmaz Küpeşte

  Perşembe, 14 Nisan 2011 08:57
 • Paslanmaz Çelik Korkuluklar

  Cuma, 15 Haziran 2012 09:55
 • Paslanmaz Çelik Korkuluklar 2

  Cuma, 15 Haziran 2012 09:59
 • Paslanmaz Havuz Platformu

  Cuma, 15 Haziran 2012 11:37
 • Paslanmaz Küpeşte Paslanmaz Çelik Slayt Show

  Cuma, 15 Haziran 2012 11:39

Paslanmaz Merdiven Korkuluk

Alüminyum merdiven korkuluklar diğer küpeşte uygulamalarına göre daha estetik bir duruş sergiler. Mekanlarınıza estetik bir görünüm vermek istiyorsanız eğer, merdiven korkuluk küpeşte sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Eğer isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak istediğiniz küpeşte modeline bakabilirsiniz.


 

Merdiven Korkuluk Sistemleri.

Merdiven ve merdiven korkuluğu uygulamalarında demir, pirinç, paslanmaz, alüminyum, pleksiglas ve ahşap malzemeler ve bunların birleşimleri ile oluşan çalışmalarımız ,yurdumuzda kamu ve özel sektör bankaları, havalimanları, beş yıldızlı oteller, çok uluslu şirketler, büyük inşaat firmalarının projeleri gibi ciddi ve büyük çaplı üretim projelerinin yanısıra ve pek çok mekanı bezemektedir.

Paslanmaz Merdiven Korkuluk

Firmamız Paslanmaz Merdiven Korkulukları İmalat ve Uygulamasını Yapmaktadır.Paslanmaz Merdiven Korkulukları, binaların iç ve dış cephelerinde rahatlıkla uygulana bilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Uygulandığı alana güvenliği ve görselliği aynı anda sağlar. Birçok model mevcut olup, en uygun model müşteri ile yapılan görüşmelerde ve ölçümlerde belirlenir.

Alüminyum Merdiven Korkulukları iç cephe merdivenleri veya dış cephe merdivenleri için uygulanabilir.

Alüminyum Merdiven Korkulukları uygulandıkları merdivendeki güvenlik unsurlarını arttırırken aynı zamanda dekoratif bir görünüm de kazandırır. Alüminyum Merdiven Korkulukları ayrıca paslanmaz olduklarından dolayı da uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanıla bilirler.

 

Cam Merdiven Korkulukları uygulandığı merdivenin güvenliğini arttırmasının yanı sıra, dekoratif bir görünüm de kazandırır. Ayrıca ufak çocuklu evlerin iç merdivenlerinde güvenliği arttırıcı bir etken olarak

Paslanmaz Merdiven Korkulukdeğerlendirile bilir. Farklı yapı ve desenlerde uygulanabilen Cam Merdiven Korkulukları müşterinin istediğine göre belirlenir.

Polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzeme  olan PLEKSİ , yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir ( cama göre

%92 ). Normal cama göre darbelere 6 kat daha dayanıklıdır.

Görsel açıdan uygulandığı alanlara zenginlik katar. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması kullanım alanlarını genişletmektedir.

 

 

 

 

Duşakabin Modern Mimarlık İç Mimarlık 3d bina cephe çizimi yapan firmalar